Značeno
Figurální čtyřramenný svícen
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 16601
Muzika František
Žena
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 19372
Zrzavý Jan - připsáno
Lesní jezero
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7312
Nesignováno .
Dětěnice na Jičínsku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 12340
Born Adolf
Muž s krysou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 11088
Kodet Kristian
Kompozice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7688
Müller Karel
Povoz v údolí
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 16097
Benda Jan
Zátiší s vínem a ovocem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 9592
Neumann Alexander
Něha ll.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 11194
Zeyer Angelo Jan
Čáp v Egyptě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 14254