Nedbal Václav
Tání na Tatrách
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 5727
Lichtenstein Roy
Kubistická žena
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 13241
Malostranská
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 6474
Kytice
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 10795
Gruber T. D.
Krajina se snopy
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 6066
Sahula Josef
Ralštejnská věž
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9701
Značeno
Meč s mosaznou rukovětí
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9758
Autor nezjištěn
Portrét dívky v průsvitném šálu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 5264
Nesignováno .
Řeka v městečku
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12676
Šnábl Alfréd
Plachetnice na jezeře
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 8969