Líbal František
Lužnice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8231
Diblík František Xaver
Zátiší
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 14910
Beránek Václav
Strašidlo mnicha ze Strahova
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 16161
Maran Gustav Stanislav
Poděbradský zámek
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 14796
Signováno azbukou
Krajina s čápi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6822
Brázda Pavel
Tanečnice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8149
Pinkas Soběslav
Holandská žena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6359
Majer Antonín
Zimní radovánky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7811
Neznačeno
Vojenská čepice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6944
Škrabánek František
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9195