Krasický Marcel
Dívčí poloakt
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 19467
Přihlásit se
Jaroš Bohumil
Chaloupka z Sázavy
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 19470
Přihlásit se
Kuba Ludvík - označeno
Stojící akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 19475
Přihlásit se
Stein Václav
Racci nad mořem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 19505
Přihlásit se
Milada Žáčková-Obereignerová (V.Rašík)
Kytice s karafiáty
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 19544
Přihlásit se
Líbal
Kostel Panny Marie na Chlumku, Luže
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19545
Přihlásit se
Tittelbach Vojtěch
Dívka a Harlekýn
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 18996
Přihlásit se
Aleš Mikoláš
Strom v krajině
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 19010
Přihlásit se
Kubín Jaroslav Kristián
Válečný motiv - Gionghi
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 19016
Přihlásit se
Nesignováno .
Přímořské městečko
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 19014
Přihlásit se