Nowak Franz
Zátiší s ovocem a džbánkem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 8768
Přihlásit se
Nesignováno .
Kytice lučního kvítí ve džbánu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8812
Přihlásit se
Smetana Arnošt
Zima
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8738
Přihlásit se
Kremlička Rudolf
Bača s fajfkou
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 8677
Přihlásit se
Randa Karel
Dívčí akt
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 8308
Přihlásit se
Knotek O.
Moře
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8820
Přihlásit se
Hejna Václav
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8752
Přihlásit se
Malínský Jaroslav
Krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8808
Přihlásit se
Klímová Lucie
Kamenný Přívoz
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8694
Přihlásit se
Jandová Dana
Cesta k městečku
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 8706
Přihlásit se