Značeno
Šavle
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 9753
Sedláček Vojtěch
Koňské spřežení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 7291
Häring Josef
Pohled do údolí s břízami
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 6803
Autor nezjištěn
Sněhurka
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 5790
Janeček Ota
Červený pláček 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9806
Kostel sv. Bartoloměje v Plzni
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 6398
Janeček Ota
Dva červení ptáčci ve fialovém rámování
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9807
Boudník Vladimír - okruh
Kompozice
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 7111
Malínský Jaroslav
Krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8808
Staněk Milan
Žena
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 6327