Ronek Jaroslav
Lokomotiva
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 15026
Jaroš Petr
Dostaveníčko
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 9219
Nesignováno .
Slévač
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 6108
Stehlík Ctirad
Jeřabiny
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11452
Schmidt Oskar
Nádvoří Krumlovského zámku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11379
Hurt Josef
Telč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 14036
Neznačeno
Socha modlící se světice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12976
Holub Josef
Cestička k březině
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15099
Janeček Pardubský Alois
U mlýna
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15106
Svolinský Karel
Luční kvítí
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 5774