Neznačeno
Korbel s figurálními motivy 0,5 l
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 10944
Rolín Viktor
Zelný trh - Slovácko
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 12667
Nedbal Václav
Obrůstající pařez
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 6269
Vácha Miroslav
Zima na potoce
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 7135
Herr
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 10473
Němeček Václav
Stavení za řekou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 11670
G.E. Monogramista
Borovice 1916
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 6284
Sigmund Karel Jan
Podzimní les
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13341
Nesignováno .
Na židli
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 11197
Fořtová - Šámalová Pavla
Kostel s farou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 12319