Anonym .
Ikona 2
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 9464
Pavlík Václav
Pivoňky v hnědé váze
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 13079
Toyen - Marie Čermínová
Kameny
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 14322
Nesignováno .
Rybář u potoka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 7767
Tichý František
Galerista
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 13206
Tůma Bohuslav
Hořice na podzim
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 17886
Herr
Dvě dívky
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 11576
Neznačeno
Příbramská madona
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 17429
Bukáček František
Kytice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 12403
Janeček Pardubský Alois
Snopy slámy
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 5788