Malý František
Chalupa v zimním lese - velký formát
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19439
Přihlásit se
Nesignováno .
Žena držící mísu s ovocem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 19445
Přihlásit se
Sigmund Karel Jan
Zimní statek
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 19450
Přihlásit se
Mikš Joža
Železné hory
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 19451
Přihlásit se
O. Blažíček - označeno
Polní kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 19053
Přihlásit se
Novák Josef
Pražské střechy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19489
Přihlásit se
Nesignováno .
Tkadleny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 19490
Přihlásit se
Průcha Otakar
Krojovaná dívka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19495
Přihlásit se
Reiter Gustav
Zasněžená Praha
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19502
Přihlásit se
Valter Karel
Večer u stolu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 8 200 Kč
Číslo položky: 19497
Přihlásit se