Nesignováno .
Akt
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14246
Malý František
Kytice
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 8413
Ptáček Josef
Pole u březového háje
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14949
Hlaváček Josef
Kristus a hříšnice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9663
Hála Ján
Žena na poli
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14979
Tkaczyk Bedřich Augustin
Zátiší s rakem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 12647
Neznačeno
Fotografie Zdeňka Milera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9308
Číla Bohumír
Chlapec s medvídkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 7999
Neznačeno
Fotografie Adolfa Borna
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9309
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 11674