Němeček A
Vesnice v noci
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11389
Medek Jan
Kočka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 7017
Brown M.
Sea war
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 6101
Značeno
Čajovy servis art deco
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11312
Lukášek Alois
Podzim u Sulkovce
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 10108
Nesignováno .
Žena s kapesníčkem
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 5513
Kozák Václav
Lesní říčka - Orlické hory
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 7726
Nesignováno .
Praha před dokončením chrámu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9707
Krahulík Jan Evangelista
Za Hrádkem k Ledcům
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 11934
Dáma v klobouku
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 11005