Panuška Vladislav
Krajina v údolí
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8875
Monogramista
Alegorický výjev
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12991
Mracký František
Pošumavská ves
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 11120
Steinský Josef
Svatojánské proudy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8956
Feikl Stanislav
Remízek
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8959
Rothmayer Otto
Návrh - Kavárna
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5811
Nesignováno .
Pes
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 9557
Bauch Jan
Kouzelník
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 11103
Wagner Josef
Stalinův pomník
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5509
Neznačeno
Tyrš
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 8237