Nesignováno .
Dva voskové portréty
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 8286
Přihlásit se
Neznačeno
Ježíš vzhlíží k Bohu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8304
Přihlásit se
Nesignováno .
Madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 8310
Přihlásit se
Nesignováno .
Poslední večeře
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 8370
Přihlásit se
Nesignováno .
Černá madona Svatotomská
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 8833
Přihlásit se
Nesignováno .
Pana Marie Klatovská
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 8078
Přihlásit se
Nesignováno .
Oplakávání Krista
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8434
Přihlásit se
Monogramista
Svatý Jeroným
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 8483
Přihlásit se
Benka Martin
Matica Slovenská
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 8671
Přihlásit se
Adámek Rudolf
Stromy u rybníka
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8291
Přihlásit se