Kostel sv. Bartoloměje v Plzni
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 6398
Janeček Ota
Dva červení ptáčci ve fialovém rámování
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9807
Boudník Vladimír - okruh
Kompozice
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 7111
Malínský Jaroslav
Krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8808
Staněk Milan
Žena
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 6327
Nesignováno .
Podzimní les
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8377
Hůrka Otakar
Dva stromy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8289
Spendaly Alexander
Roman ruin Schoenbrunn
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8404
Haring Keith Allen
Strom života
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 11239
Sigmund Karel Jan
Zima
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8789