Chalupa František
Vstup do katedrály 1875
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 7733
Staněk
Průhled do kraje
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12506
Passerová Marie
Na Jeleních boudách
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5907
Kavan Jan
Letní večer
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 6380
Chladová Marie
Pivoňky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 9322
Němčík Július
Sahara
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 10731
Vavřina František
Z Plzně
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 9331
Edl Jindřich
Hora za lesem
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5962
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Nečitelně signováno
Dívka z profilu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 10513