Kolář Radomír
Don Quijote
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 15655
Doubek František Bohumil
Krajina
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 16722
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7729
Pelc Antonín
Malířské zátiší
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8916
Nesignováno .
Myslivec na lovu
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 9967
Warhol Andy
Revolver
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 6967
Kreisinger Václav
Koupání - velký formát
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8690
Blažek Bedřich
Ves s kostelem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 12740
Dignimont Andre'
Harmonikář v baru
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 18854
Tichý František
Žonglér provazochodec
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 18857