Grus Jaroslav
Údolí Chrudimky
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 17207
Engelmüller Ferdinand - označeno
Lesní tůň
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 15974
Jambor Josef
Chalupa na vysočině
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 34 500 Kč
Číslo položky: 17302
Rotrekl Teodor
Akt s náhrdelníkem
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 14249
Jiran Robert
Zátiší s kytarou
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 13907
Panuška Jaroslav
Zima u Světlé
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 15118
Salinas y Teruel Jean Pablo
Svádění
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 9361
Preissig Vojtěch
Chalupy pod kvetoucími stromy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 15190
Nesignováno .
Olympia - velký formát
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 12816
Nesignováno .
Svatá rodina
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 7033