Neznačeno
Staří muzikanti
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19022
Přihlásit se
Značeno
Chlapec s květinami
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19024
Přihlásit se
Julius Pelikán / Jan Tříska
Chlapec
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 19587
Přihlásit se
Značeno
Bruslařka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19025
Přihlásit se
Značeno
Svícny párové
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19023
Přihlásit se
Neznačeno
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 19677
Přihlásit se
Neznačeno
Hodiny jednosloupkové
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 19026
Přihlásit se
Neznačeno
Perníková forma - 1823
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 19415
Přihlásit se
U studánky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19444
Přihlásit se
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 18980
Přihlásit se