Neznačeno
Zrcadlo
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 13041
Švabinský Max
Bankovky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 15171
Kovařík Slavoj
Abstraktní kompozice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 5298
Nesignováno .
Loutnista
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 17834
Chalupa František
Svatý Jindřich 1869
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 7734
Bukáček František
Zátiší s květinami a citrony
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 15200
Jindra Jaromír
Cesta v aleji
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 8325
Michl František
Zdislavický rybník
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 9167
Neznačeno
Secesní váza
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 8764
Jareš Jaroslav
Kytice s ostrožky
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 19278