Rolín Viktor
Dva stromy v krajině
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 9535
Ulrich Antonín
Ústí nad Labem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 8967
Nesignováno .
Koně s povozem
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 12398
Král Josef
Jezírko u chalup
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 17698
Munch Edvard
The scream
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 18731
Uprka Joža
Děvče s košíkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 10111
Suchánek Vladimír
Sestřičky
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 16065
Dívka s odhalenými ňadry
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 9278
Hejna Jiří
Krkonoše za Sněžkou - velký formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 12589
Značeno
Figurální váza
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 16598