Nesignováno .
Svatební veselí - Velký formát
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Číslo položky: 12010
Janeček Ota
Noční rybolov
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Číslo položky: 9703
Navrátil Josef - připsáno
Krajina s říčkou
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 20 100 Kč
Číslo položky: 7637
Satra Augustin
Pohled na Prahu
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 20 100 Kč
Číslo položky: 11711
Kalvoda Alois
Vrby u potoka
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 8784
Neznačeno
Torzo mladého muže
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 11431
Kirnig Alois
Stromy u potoka
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 9747
Mrkvička Otakar
Koupel
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 9838
Mařák Julius
Kočár ve stinné aleji
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 10275
Jíra Josef
Postava s prutem
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 8554