Zimní aukce 2023

Cerman Josef
Břízky v zimní krajině
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17250
Sigmund Karel Jan
Žena na cestě
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17225
Autor nezjištěn
Sedící akt
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 16521
Peroutka Bedřich
Zelená krajina
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 16705
Nesignováno .
Dívka s oslíkem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17272
Kytice máků
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17083
Royal DUX
Dívka s mandolínou
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 16585
Značeno
Kašpárek
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 16588
Krátký Bohumil
Pod hladinou
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 16511
Florián Jožka
Trosky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 16662