Zimní aukce 2022

Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou I
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13989
Bubeníček Jindřich
Ulička v Klatovech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13557
Autor nezjištěn
Ve společnosti
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Aktuální cena: 80 000 Kč
Číslo položky: 14435
Nesignováno .
Sedící dáma
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 13992
Nesignováno .
Dívka s jablkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13435
Nesignováno .
Psík na polštáři
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 13984
Neznačeno
Zámecké zrcadlo
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Číslo položky: 13988
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou II
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13990
Nesignováno .
Dům u řeky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14315
Anonym .
Kytice s dudkem - velký formát
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 112 000 Kč
Číslo položky: 14117