Fišera Karel
Na městském dvorku
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12363
Nesignováno .
Oplakávání Krista
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8434
Balíček Karel
Letní krajina s postavou
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 9921
Cihelka Oldřich
Proč jsi k nám nepřišel
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12840
Cihelka Oldřich
Svatý Václav na Budči
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12851
Mužík Vilém
Kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 9393
Nesignováno .
Zima na vsi
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 7764
Jíra Josef
Křížová cesta
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12913
Žena s náhrdelníkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 6358
Neznačeno
Dívka s dítětem, slánka a pepřenka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8857