Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12817
Liesler Josef
Praha
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 17870
Suchý Jiří
Jan Werich
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 14077
Nokturno - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 11569
Rolín Viktor
Po bouři
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 13300
Nesignováno .
Srnec - Opočno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 13444
Hložník Vincent
Otvorenie štyroch pečatí
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 15940
Emler František
Pražské panorama
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 14830
Plocek Vilém
Na širém moři
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12772
Pavlík Václav
Pestrá kytice 1927
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 14069