Plachetnice
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 8173
Collinásy Juraj
Zamyšlená dívka
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 8226
Hugo Moser Nachfolger Solingen
Sada stříbrných příborů
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 6940
Neznačeno
Důstojnická helma-Uhlan
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 6941
Jegorov Andrei Afanasievich
Ruská zima
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 5454
Boštík Václav
Rastr 1968 + Žlutý čtverec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 6641
Augusta Antonín
Říčka s vrbičkami - velký formát
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 8520
Neznačeno
Barokní intarzované klekátko
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 9 300 Kč
Číslo položky: 6784
Nesignováno .
Ježíš
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 7882
Jiroudek František
Léto
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 7375