Skorka Lauko Jan
Vyhnání z vesnice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 9155
Přihlásit se
Skorka Lauko Jan
Policejní hodina
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9154
Přihlásit se
Vik Karel
Hrubá skála 1935
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 9060
Přihlásit se
Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9150
Přihlásit se
Laszlo Neogrady - označeno
Zimní les s řekou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9390
Přihlásit se
Kozy na pastvě
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 9207
Přihlásit se
Hollar (Wenzel) Václav
Bajky
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 9056
Přihlásit se
Folprecht Arnošt
Přístaviště ve Splitu
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 9245
Přihlásit se
Sochor Václav
Žena u řeky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 9256
Přihlásit se
Rotter Leonard
2X krajina
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9357
Přihlásit se