Zimní aukce 2022

Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou II
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13990
Nesignováno .
Dům u řeky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14315
Anonym .
Kytice s dudkem - velký formát
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 112 000 Kč
Číslo položky: 14117
Jeanneney Victor Francois
Muži v krajině
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 14343
Jeanneney Victor Francois
Krajina s horskou řekou
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 14344
Nesignováno .
Portrét ženy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 13985
Anonym .
Kytice se sojkou - velký formát
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 86 000 Kč
Číslo položky: 14118
Slavíček Jan
Zátiší z demižonem
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 14498
Brožík Václav - připsáno
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 14405
Desains Charles Porphyre Alexandre
Pieta
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 14100