Klír František Josef
Muž s cvikrem
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 15740
Lichtenberg Petr
Slunečnice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 16002
Schadt Karel
Tání před chalupou
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 13909
Autor nezjištěn
Bouře na moři
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 11981
Nesignováno .
Vysoké Tatry
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 9981
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12817
Liesler Josef
Praha
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 17870
Suchý Jiří
Jan Werich
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 14077
Nokturno - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 11569
Rolín Viktor
Po bouři
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 13300