Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 7149
Přihlásit se
Portrét šlechtice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 7148
Přihlásit se
Neznačeno
Pánské a dámské hrací partie, 2 obrázky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 7147
Přihlásit se
Monogramista
Zimní chalupa
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 7039
Přihlásit se
Monogramista
Kobyla s hříbětem
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7050
Přihlásit se
Buben František
Bechyň
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 7053
Přihlásit se
Bloman Antonín
Dívka v modrém
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 7048
Přihlásit se
Rychlík Viktor Jan
Zasněžené stromy u cesty
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 7047
Přihlásit se
Rychlík Viktor Jan
Cesta zimním lesem
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 7046
Přihlásit se
Tureček
Kostelík
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 6925
Přihlásit se