Sládek Jan Miroslav
Rybník
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 7418
Born Adolf
Pozvánka k výstavě
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8842
Bubeníček Jindřich
Zátiší s pavím perem
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 5244
Pekárek Josef Václav
Busta T. G. Masaryka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11217
Toman Karel
Tři chalupy
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11358
Jaroš Petr
Dostaveníčko
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 9219
Nesignováno .
Slévač
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 6108
Stehlík Ctirad
Jeřabiny
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11452
Schmidt Oskar
Nádvoří Krumlovského zámku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11379
Neznačeno
Socha modlící se světice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12976