Jarní aukce 2023

Pitrmann Alois
Pohled do kraje
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 17324
Schmidt Oskar
Praha
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 17411
Střížek Antonín
Květiny
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 17439
Venera Vincent
Abstrakce č.8
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 17420
Liesler Josef
Tajemství stromu
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 16836
Neznačeno
Ježíš na kříži II
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16941
Nesignováno .
Mostar - Jugoslávie
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16948
Moravec Alois
Anemonky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16914
Neznačeno
Svatý Florián
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16915
Zrzavý Jan
Teta
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16887