Gareis Antonín ml.
Šlechtic
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 8796
Wagnerová Denisa
Japonské pohádky - Rybář
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17102
Nesignováno .
Svatý motiv
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 13800
Macoun Gustav - okruh
Stromy na hrázi rybníka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 15821
Zátiší se zlatým tácem a jablky - velký formát
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 11611
Bizmayer Ignác
Svatý Urban
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 16477
Matějů Celestýn
Dušní ulice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 14649
Medr J.
Muž s deštníkem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12018
Magritte René
Noční silueta
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 11144
Neznačeno
Madona s Ježíškem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17583