Gromnickij Pavel Antonovič
Kostel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 12876
Boštík Václav
2 x tvary
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 7599
Warhol Andy
Santa Claus
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 7866
Hroch Vladimír
Večer na Štvanici
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 13169
Seiboth Konrád
Konvolut , malířská škola:18 listů
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 9135
Neznačeno
Kapesní hodinky dámské
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 13508
Kandler Vilém
Návrh oltáře
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 9401
Kovařík Hubert
Milenci - Velký formát
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 11527
Nesignováno .
Romantická krajina s rybářem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 12884
Nesignováno .
Romantická krajina s mlýnem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 12885