Procházka Antonín
Žně
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 11669
Beneš Vincenc
Pohled na Novotného lávku
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 47115
Nesignováno .
Holandská Galéra
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 9146
Schikaneder Jakub - označeno
Tulačka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 15012
Bauer Marius Alexander Jacques
Kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 12993
Kirnig Alois
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 6304
Zrzavý Jan
Malý přístav se schody
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 17994
Feuerbach Anselm
Láska nebeská
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 9491
Kaván František
Nový sníh
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 19346
Sýkora Gustav
Dívčí akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 38 000 Kč
Číslo položky: 11721