Nesignováno .
Pastýř
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 11086
Přihlásit se
Značeno
Čajovy servis art deco
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11312
Přihlásit se
Koons Jeff
Rabbit
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12471
Přihlásit se
Newton Helmut
Arcangnes 1975
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 12465
Přihlásit se
Newton Helmut
Jassera - Rue Aubriot Paris 1977
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 12466
Přihlásit se
Chochola Václav
Salvador Dalí s fotografií
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 12467
Přihlásit se
Chochola Václav
Salvador Dalí s vejcem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 12468
Přihlásit se
Chochola Václav
Salvador Dalí s vějířem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 12469
Přihlásit se
Merglová Olexová Jana
Sen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 11976
Přihlásit se
Rotrekl Teodor
Ženství
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 12459
Přihlásit se