Městský motiv
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 10521
Pole s vlčími máky
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8111
Šmaha Petr
Zatím co
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 10165
Paur Jaroslav
Důl Kréta
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5968
Warhol Andy
Marilyn Monroe
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 11037
Augusta Antonín
Řada snopů
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 10625
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 7004
Moser Sklo
Šest sklenic
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8758
Dědičová Irena
Adam a Eva
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 11559
Neznačeno
Puty
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8851