Chagall Marc
Konvolut 11 litografií
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 13940
Sekyra Josef
Objekt v prostoru - Velký formát
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 7624
Sekyra Josef
Slunce za okny - Velký formát
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 7625
Slavíček Jan
Zátiší s jablky a pomerančem
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 10428
Spicher Stephan
Stěna - Velký formát
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 15242
Nečitelně signováno
Nel Giallo - Velký formát
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 15243
Vacátko Ludvík
Sedlák s koňmi
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 12625
Engelmüller Ferdinand - označeno
Lesní tůň
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 15974
Rotrekl Teodor
Akt s náhrdelníkem
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 14249
Jiran Robert
Zátiší s kytarou
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky: 13907