Hůrka Otakar
Chalupa mezi stromy
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5216
Rothmayer Otto
Návrh - Vstupní hala
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 6074
Rothmayer Otto
Návrh - Kavárna
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 6077
Matoušek Otto
Polní cesta
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5489
Čížek Bohumil
Abstrakce
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5503
Dobeš Ludva
Plachetnice na moři
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 5919
Häring Josef
Zimní krajina s říčkou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 5882
Mühlbauer Pavel
Soubor 9 PF. 6 x Akvarely + 3 x grafiky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 6035
Nesignováno .
Madona s anděli
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 5704
Nesignováno .
Svaz závodníků veteránů
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5990