Podzimní aukce 2022

Kučera Miroslav
Vesnický rybník
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 16270
Rembrandt Harmenszoon van Rijn
Větrný mlýn
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 16311
Bouda Cyril
Kladenské haldy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 16414
Hlavsa Oldřich
Krajina s kostelíkem
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 16417
Chocholáč Alois
Parní automobil
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 16419
Neznačeno
Hodiny, rámové
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 17102
Beran Jaro
Továrna v Rochlici
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15897
Kremlička Rudolf
Dívka u stolku
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16316
Hurt Josef
Zahrada u chalupy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16335
Rejžek Jiří
Mečíky
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16284