Hilšer Theodor
Ležící akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 15493
Šafář Václav
Cesta mezi stromy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7929
Slavíček Zbyněk
Oslovená dáma
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 14547
Kolář Radomír
Don Quijote
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 15655
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7729
Pelc Antonín
Malířské zátiší
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8916
Nesignováno .
Myslivec na lovu
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 9967
Warhol Andy
Revolver
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 6967
Kreisinger Václav
Koupání - velký formát
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8690
Blažek Bedřich
Ves s kostelem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 12740