Horejc Jaroslav
Dívka s hroznem
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 12542
Přihlásit se
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12346
Přihlásit se
Lankaš Julius
Kameník
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 12447
Přihlásit se
Kutálek Jan
Don Quijote a Sancho Pancha
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 11306
Přihlásit se
Neznačeno
Příbramská madonka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 10946
Přihlásit se
Yayoi Kusama
Žlutá dýně ( pumpkins)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 12555
Přihlásit se
Yayoi Kusama
Červená dýně ( pumpkins)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 12556
Přihlásit se
Neznačeno
Zrcadlo - rám
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 12558
Přihlásit se
Wilhelm Schiller & Sons
Heidelsburg
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 12583
Přihlásit se
Wilhelm Schiller & Sons
Talíř
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 12584
Přihlásit se