Hůrka Otakar
Cesta na horách
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 9918
Souček Karel (Bor)
V Hřebečkách
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6454
Picasso Pablo
Californie - Atelier 26.2. 1955
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 7606
Pann Abel
Genesis – Litografie 14 ks.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 14788
Milo
Hřebec
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 8065
Beneš Vincenc
Dům s věžičkou
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6226
Morét Alfred
Tanečnice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6958
Honsa Jan
Květinová zahrádka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6413
Neznačeno
Vojenská důstojnická čáka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6942
Nesignováno .
Sv. Baulus
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 8350