Souček Karel (Bor)
Ulice
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 18249
Jelínek Cína - František
Chalupa v Českém ráji
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 15714
Wagner P. Henry
Na Petrském náměstí
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 15818
Havlata Karel
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 10642
Cook Robert
Párty ve Vídní
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 16721
Kuniyoshi Utagawa
Souboj
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 18787
Neznačeno
Divočák
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 19556
Mánes Josef
Dostaveníčko
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 18789
Neprakta Jiří Winter
Na pláži
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 18967
Nesignováno .
Motiv s Orientu
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 17050