Nesignováno .
Mikuláš s laní
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 10261
Vaner Václav
Strom u řeky
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 9508
Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 7149
Janeček Ota
Půlakt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 8632
Chalupa František
U svatého Kajetána 1871
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 7735
Reiter Gustav
Loď u skalnatého pobřeží
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 7056
Havel Vladimír
Ruina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 9332
Neprakta Jiří Winter
Amfora
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 11165
Budík Lojza
Podzimní les
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 5929
Wenig Adolf
Akvarelové kresby 5 kusů 1
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 9084