Šlenger Karel
Dům v zahradě
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 9896
Váchal Josef
Upálení čarodějnice
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 9912
Sadowská Ewa
Peizas
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 15236
Kuba Ludvík - označeno
Most ve městě
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 15065
Chittussi Antonín - připsáno
Hejno ptáků v krajině
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 12726
Ullmann Julius
Jez na řece
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 7801
Nesignováno .
Historická scéna
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 5228
Jakesch Alexander
Dáma v křesle
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 31 800 Kč
Číslo položky: 15187
Lolek Stanislav
Mokřina
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 31 300 Kč
Číslo položky: 15413
Kotvald Ferdinand
Procesí
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 10902