Gutfreund Otto
Cihláři
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 10213
Jíra Josef
U Malé skály
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 15858
Schikaneder Jakub
Ranní rozbřesk
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 13889
Beneš Vincenc
Pohled na Novotného lávku
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 47115
Nesignováno .
Holandská Galéra
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 9146
Schikaneder Jakub - označeno
Tulačka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 15012
Bauer Marius Alexander Jacques
Kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 12993
Kirnig Alois
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 6304
Feuerbach Anselm
Láska nebeská
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 9491
Zapadlík Václav
Z 5 Expres
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 38 100 Kč
Číslo položky: 15111