Červnová aukce 2023

Jaroš Josef
Podvečerní krajina
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17684
Neznačeno
Africká soška 3
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 18228
Hradečný Bohumil
Červánky v zimě
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17631
Jirotková Pavla
Růže v bílé váze
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17805
Janeček Ota
Červený akt
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17524
Nesignováno .
Vesnička
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17577
Neznačeno
Africká maska
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18230
Neznačeno
Africká soška 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18226
Jaroš Josef
Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17685
Neznačeno
Africká soška 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18227