Žena s náhrdelníkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 6358
Neznačeno
Dívka s dítětem, slánka a pepřenka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8857
Malý František
Ves s rybníkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 6804
Štembera Otakar
Praha od Břevnova
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8657
Svoboda Jaroslav
Z Jižních Čech
Vyvolávací cena: 2 300 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11513
Nesignováno .
Divoká jízda
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8158
Jambor Josef
Krajina
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 10432
Stretti - Zamponi Jaromír
Zimní Praha
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8475
Pleiner Vladimír
Nižněudinsk - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8903
Válová Jitka
Studie postav - Zápas
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 5433