Neznačeno
Vojenská čepice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6944
Škrabánek František
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9195
Stretti - Zamponi Jaromír
Vila ve Fürstenberské zahradě
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7779
Bílek Alois
Dívka s knihou, dcera malíře
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 11289
Signováno azbukou
U jezera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6835
Jelínek František Antonín
Dubrovník - Věž Dominikánského kláštera
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9203
Schön František (Fráňa Šén)
Podzim u řeky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9922
Vejrych Rudolf
Zátiší s jablky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8288
Bílek Alois
Návrší
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 11272
Kasimir Luigi
Rome: velký formát
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8448