Nesignováno .
Lovecká scéna
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 19563
Krátký Jindřich
Domorodci - Velký formát
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 18664
Multrus Josef
Dáma s květinami
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 18665
Slavíček Zbyněk
Stojící a sedící dívka
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 16969
Hanák Miroslav
Ráno
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 18668
Jindra Jaromír
Na periférii Prahy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 10298
Sedláček Vojtěch
Konvolut 1
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12525
Hůrka Otakar
Podzimní nálada z Posázaví
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 16522
Značeno
Hornická šavle
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 9478
Sedláček Vojtěch
Konvolut 2
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12426