Podolay František Viktor
Uherský statek
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 400 Kč
Číslo položky: 11228
Tavík Šimon František
Na koupališti
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Číslo položky: 10515
Nesignováno .
Vlčí máky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Číslo položky: 12861
Procházka Jaroslav
Karlův most
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Číslo položky: 10060
Lichtenberg Petr
Slunečnice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 16002
Schadt Karel
Tání před chalupou
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 13909
Autor nezjištěn
Bouře na moři
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 11981
Nesignováno .
Vysoké Tatry
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 9981
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12817
Suchý Jiří
Jan Werich
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 14077