Neznačeno
Kříž zdobený perletí a kostí
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 13057
Přihlásit se
Nesignováno .
Simeon s Ježíškem a Marií
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 13001
Přihlásit se
Nesignováno .
Svatá rodina
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 12811
Přihlásit se
Nesignováno .
Svatá Barbora
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12799
Přihlásit se
Nesignováno .
Madona
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 12803
Přihlásit se
Berlin KPM
Ježíš
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 12802
Přihlásit se
Anonym .
Pravoslavná ikona 2
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13026
Přihlásit se
Anonym .
Zjevení bohorodičky Sergeji Radoněžskému
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 13025
Přihlásit se
Anonym .
Pravoslavná ikona 3
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13027
Přihlásit se
Anonym .
Sedmidílná ikona
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 13029
Přihlásit se