Podzimní aukce 2022

Musil Leopold
Podzim v polích
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 16456
Městská brána
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15986
Moravec Alois
Orání - Na Nepomucku
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 16254
Liesler Josef
Ženy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 16317
Žižka Jiří
Sedící akt
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 15908
Neznačeno
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 15929
Nesignováno .
Karbaníci
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 16351
Beneš Ladislav
Léto
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 16342
Kremlička Rudolf
Dívka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 16325
Rombald J.
Plachetnice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 16267